Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat hizmetlerindeki operasyonlarımızı daha hızlı organize etme çalışmalarında sona geldik. Çankaya Bölgesindeki vatandaşlarımıza daha hızlı ve kolay hizmet sunabilmek için araç parkımızın bir bölümünü Nisan 2019 tarihi itibarıyla Çankaya ilçemize kaydırıyoruz.

Çankaya, Evden Eve Nakliyat hizmeti verilen bölgelerin başında geliyor. Gerek Ankara Şehir İçi Nakliyat olsun gerekse Ankara Şehirler Arası Nakliyat olsun Çankaya Evden Eve Nakliyat açısından oldukça popüler bir ilçe. Ekim Evden Eve Nakliyat olarak yıllara göre verdiğimiz hizmet dağılımlarını çıkardık. Oluşturulan istatistiklere göre Çankaya Evden Eve Nakliyat alanında son yıllarda diğer ilçeleri geride bırakarak zirveye oturmuş durumda.

Ankara Evden Eve Nakliyat hizmet sektöründe dinamik nüfus yoğunluğu nedeniyle başı çekiyor. Çankaya ilçesi de bu aktif nüfus değişiminden en çok etkilenen ilçelerimizin başında gelmektedir. Gerek kişisel evden eve nakliyat hizmetleri olsun gerek kurumsal olarak ofis ve büro taşıma alanında oldukça yoğun bir bölge.

Çankaya Nakliyat – İnşaat Sektörü

Çankaya’da Nakliyat sektörünün gelişmesinin ana unsurlarından birisi de yükselen inşaat sektörü grafikleri. Yeni yerleşim alanlarının açılması, yapılan binaların modern ve insan odaklı olması dışarıdan çok fazla göç almaktadır. Her geçen gün biraz daha alımı kolaylaşan meskenlerin artışı Ankara nakliye sektörünü de canlandırmaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri yeni yerleşim birimlerinde yük asansörleri, bize ait mobil asansörlerin kurulum alanları müsaitliği vb. nedenlerle kolay ve hızlı işliyor. Eski yerleşim birimlerinde ise evden eve nakliyat işi, evden eve strese dönüşebiliyor. Müşterilerimizin bir çoğu eski yapılardan çıkarken büyük zorluklar yaşıyorlar. Dar geçiş alanları, kullanımı kısıtlı merdivenler, asansörler aklınıza nasıl bir olumsuzluk gelirse. Ekim Nakliyat olarak bu ve daha kötü senaryolara karşı hazırlıklıyız.

Çankaya Nakliyat Merkezi

Yerel seçimler ve alınan meclis kararları ile birlikte Ankara’nın dinamikleri de yer değiştirmiş durumda. Daha önce nüfus yoğunluğuyla gündeme gelen Keçiören ilçesi sanki biraz daha geri plana düştü. Ekim Nakliyat olarak Keçiören’de de evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Ancak 2017 yılından sonra yoğunluk Çankaya Bölgesine kaydı.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Yukarıda bahsettiğimiz değişiklikler sonucu Ankara’da şehir içi nakliyat da bir nevi daralmış oldu. Zaten insanların iş yerlerine paralel gerçekleşen bu şehir içi göçler iş hayatını da belirleyici olmaktadır. Çankaya ilçesi bu iş hacminin büyük bir kısmını bünyesinde tutmaktadır. Yine bu ilçemizi yakından takip eden; Yenimahalle, Keçiören, Altındağ, Etimesgut ve Sincan ilçelerimiz de yoğun hizmet bölgelerimiz arasındalar.

Neden Çankaya

Çankaya Evden Eve Nakliyatta yükselişi ilçenin finansal avantajlarına da bağlıdır. İş hayatının büyük bir bölümü Çankaya ilçesine kurulmuştur. Özellikle büyük kurum ve kuruluşlar ilk tercihlerini Çankaya’dan yana kullanmaktadırlar. Holdingler, Bankalar, Yurt dışı temsilcilikleri ve uluslararası şirketler bu örneklerin başında yer almaktadır.

Çankaya Ofis ve Büro Taşıma

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere büyük firmaların ilk tercihinin Çankaya İlçesi olduğunu söylemiştik. Bu firmaların ilk tercihlerinin de Ekim Nakliyat olması tesadüf olamaz. Şirketlere özel sunmuş olduğumuz taşınma olanakları oldukça cazip ve rekabet edilebilirliği çok yüksek. Eşya paketleme hizmetlerinden tutun, taşınabilir asansörler ile aktarımına varana kadar her şeyini firmalar adına biz yapıyoruz.

Çankaya Eşya Depolama

Bu kadar çok insanın yaşadığı bir bölgede olmazsa olmazlardan birisi de depolama alanıdır. İş hayatının ve yaşamın merkezinde olmanın beraberinde getirdiği gereksinimlerden birisidir. Bireysel olarak taşınma ve ya benzeri durumlarda artan eşyaların belli bir süre için koruma altına alınmasıdır. Şirketler ise gereksinim oluşup oluşmamasına bakmaksızın doğrudan talep edebilecekleri bir hizmet alanıdır. Bu yüzden Ekim Evden Eve Nakliyat olarak Çankaya Bölgesinde açık ve kapalı depolama alanlarına sahibiz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat – Avantajlar

Eğer yeni binalardan birisinde yaşıyorsanız ya da yaşamak için ilk adımı atmışsanız sahip olduğunuz bir çok avantaj var;

  • Geniş koridorlar ve merdiven kullanım alanları,
  • Yük asansörleri,
  • Geniş balkon ve pencere tasarımları,
  • Taşınmak için özel olarak oluşturulmuş bina girişleri,

Çankaya Evden Eve Nakliyat – Dezavantajlar

Her zaman olumlu özellikler olduğu gibi olumsuz özelliklere de hazır olmak gerekir. Peki nedir bu dezavantajlar? Siz evinizi taşımak istediğinizde sizi ve bizi ne gibi zorluklar bekliyor?

  • Kısıtlı ve dar kullanım alanları,
  • Binaya ait bir asansör bulunmaması,
  • Firmamıza ait mobil eşya taşıma asansörlerinin kurulamayacak bir yapıda tasarlanmış olmaları,
  • Eşya taşıma araçlarının park mesafe sorunları,

Bu olumsuzluklar taşınmanıza tabi ki engel olamaz. Sadece süreci biraz uzatabilir, taşınma işlemi daha yorucu ve daha stresli olabilir. Ama günün sonunda kazan taraf siz olursunuz. Yeni bir yaşam alanı sizi bekliyor olacak. Bunun heyecanı her şeye değecektir. Hatta taşınacağınız yer artık size ait bir yerse emin olun bu olumsuzluklar gözünüze görünmeyecektir. Son kez taşınıyoruz, son değilse bile uzun bir süre der ve geride bırakırız.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya ilçesinden doğrudan şehirler arası nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Her ne kadar ağırlıklı olarak şehir için ev taşıma hizmeti sunuyor olsak da şehirler arası ev taşımak isteyen müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Bu hizmet için müşterilerimizden bir taşınma programı talep ediyoruz ve o programa göre kendilerine uygun bir ekip ve araç tahsis ediyoruz. Yine bir çok müşterimizin değerlendirmiş olduğu nakliyat sigortası da sizin için önereceğimiz olmazsa olmazlardan olabilir. Kısacası sizi her türlü Çankaya ilçesine taşırız ya da Çankaya’dan alır Türkiye’nin dört bir yanına götürebiliriz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ankara genelinde var olduğumuzu göstermek adına dip not düşelim istedim. Yakın ilçeler, uzak ilçeler, kırsal, merkezi, geniş bulvarlar, dar sokaklar… Fiziksel şartların önem taşımadığı herhangi bir şekilde çözüldüğü bir yer burası. Yaptığımız iş; yuvanızı taşımak, ekmek teknenizi taşımak yani keyfiyet durumu akla gelecek en son şey oluyor… Sağlam bir gerekçe ile yer değiştiriyorsunuz ve bizde aynı sağlamlıkla elimizi taşın altına koyalım istiyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Fırsatı

Ekim Nakliyatın bu bölgeye hizmet kaydırması ile birlikte ister istemez fiyat performans oranları da yerel halka yansıyacaktır. Hem rekabet edilebilirlik adına hemde hizmet kalitesi adına amacımız bölge halkına en iyi hizmeti sağlamak. Bu yüzden zaman zaman çeşitli indirimler ve sürpriz hediyelerle müşterilerimizin gönüllerini almaya çalışıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan ve resmi internet sitemizden yapmış olduğumuz bu fırsatları göre bilir ve değerlendirebilirsiniz. Çankaya ilçesine özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.