Evden Eve Nakliyat Firmaları

2000 Yıldan Bu Yana Hizmetinizdeyiz...

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları, geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, kurumsal taşımacılık,V.I.P taşıma hizmetleri, sigortalı taşıma hizmetleri,  eşya depolama, parsiyel ve komple eşya taşımada Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan köklü bir nakliye firmasıdır.

Ankara’da kurulmuş ve Ankara merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız, taşımacılık konusunda her ihtiyaca cevap veren yaygın ve geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile güvenilir bir kurumsal altyapı oluşturmuştur.

Firmamız “kaliteli hizmet anlayışı”ndan asla ödün vermeden, tüm Türkiye’de sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak suretiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yeni Nakliyat Araçları

Firma referanslarımızı incelediğinizde, bu müşteri memnuniyetine tescil niteliği taşıyan örnekleri görebilirsiniz.

Firmamızın sunduğu sigortalı ve marangozlu kaliteli hizmet çerçevesinde evden eve nakliyat ve kurumsal taşıma ile ofis nakliyesi ücretleri, aynı kalitede hizmet veren rakip firmalara oranla oldukça ekonomik ve her müşterimizin karşılayabileceği orandadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ekim Evden Eve Nakliyat Firma Profili

Evden eve nakliye hizmetleri bünyesinde paketleme ve kolileme, eşya toplama, söküm (demonte) ve kurulum (montaj) hizmetlerini de profesyonel elemanlarıyla müşterilerine sağlamakta, konusunda uzman bir evden eve taşıma firması arayışında olan kişilere doğru adres olabilme niteliğindedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

0
Yıldan Fazla İş Deneyimi
0
Fazla Çalışan
0
Fazla Araç

Ekim Nakliyat Tanıtım

Evet. Siz taşınmaya karar verdikten sonra Ekim Evden Eve Nakliyat sizi yönlendirecektir. 1-2 gün öncesinden bizimle iletişim kurmanız taşınma sürecini sağlıklı bir şekilde ve en az stresler geçirmenizi sağlayacaktır.

K3 yetkili belgeli olmasına dikkat ediniz.
Personellerinin deneyimli olup olmadığını araştırınız.
Referanslarına bakınız.
Firmanın expertizini çağırın. Eşyalarınıza bakıp ona göre fiyat alın. Daha sonra kötü sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz.

Nakliyat firması mobilyalarınızın demonte ve montajını yapacak uzman bir kadroya sahip mi bunu öğrenin. Aynı şekilde banyo ve mutfakta bulunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızı kontrollü bir şekilde söküp tekrar kurabilecek mi bu bilgileri edinin.

Türkiye’nin her yerine eşya taşıma hizmeti sağlamaktayız. Uzun mesafeli taşımalarda bir hafta öncesine kadar bize bilgi verirseniz taşınma programınız ona göre planlanacaktır.

"Taşınmak stresli bir iştir, taşımak daha stresli!"

Birlikte bu stresin üstesinden gelebiliriz. Hemen arayın uzman ekibimizden bilgi alın.