HİZMETLERİMİZ

Nakliyat Hizmetleri

Ekim Evden Eve Nakliyat Sizlere Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Eski evinizden herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz ve size uygun yeni bir ev buldunuz. Her şey hazır geriye sadece eşyalarınızı, anılarınızı taşıyacak bir ekip bir araç lazım. İşte Ekim Evden Eve Nakliyat burada devreye giriyor. Aşağıda hizmet başlıklarımızdan bazılarını paylaşıyoruz bu bilgiler dışında da öğrenmek istediğiniz ya da aklınıza takılan konular olursa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri bünyesinde bulunan faaliyet içeriği kapsamında sizlere herhangi bir şekilde iş bırakmayacak ve eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlayarak evinizde bulunan eşyaların tamamını yeni evinize ve ya iş yerinize sorunsuz bir şekilde taşıyacaktır.


HİZMETLERİMİZ

Ofis ve Büro Taşıma

Kurumsal Ofis Büro Taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız bu konuda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ekmek teknenizi taşımanızda özverinin en büyü bize düşüyor.


HİZMETLERİMİZ

Şehiriçi Nakliyat

Ankara’nın tüm ilçelerine herhangi bir semte, komple ya da parsiyel nakliye ihtiyacınız olduğunda, firmamızı arayabilir, şehir içi nakliye hizmetlerimizden profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin 81 vilayeti arasında eşya taşıyoruz. Yılın her günü sadece Ankara değil İstanbul, Bursa, İzmir, Urfa, Erzurum, Trabzon ve diğer şehirler hepsine nakliyat yapıyoruz.


HİZMETLERİMİZ

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliye, özellikle bina asansörünün bulunmadığı ya da kullanılmadığı yüksek katlı binalarda eşya taşımada faydası her yönüyle kanıtlanmış bir taşıma sistemidir. Bu hizmetten yararlanmadan önce taşıma alanlarının ekspertiz işlemlerini yaptırın.


HİZMETLERİMİZ

Fuar ve Stand Taşımacılığı

Ankara içerisinde veya büyük şehirlerde, herhangi bir fuara katılmanız durumunda, fuar malzemelerinizin ya da standlarınızın taşınması için tüm süreçlerde yanınızdayız.

HİZMETLERİMİZ

Eşya Depolama

Komple ev eşyalarınızı, bir kısım parça eşyanızı veya yurt dışına ya da şehir dışına belirli bir süreliğine seyahatleriniz gibi durumlarda belirli eşyalarınızı belli ya da belirsiz bir süreliğine firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz